Priedaines Iela 19, Piņķi, Babītes pagasts,

LV-2107, Latvia

ru

Skatīt vairāk

AMBAR News Letter autumn

Cienījamie AMBAR īrnieki,

Mēs priecājamies jūs sagaidīt jaunajā mūsu jaunumu vēstulē, kas veltīta ziņām, izmaiņām un uzlabojumiem mūsu teritorijā.

Kartība teritorijā:

Ar aukstumu klātesošajā gada laikā mēs aktīvi gatavojamies ziemai. Svarīgi uzsvērt, ka mēs turpinām īpašu uzmanību pievērst kārtībai teritorijā. Ziemā ir paredzēta regulāra sniega tīrīšana gan uz teritorijas, gan uz ēkas jumta, lai nodrošinātu drošību un ērtības visiem īrniekiem.

Nakts apgaismojums:

Mēs ar prieku paziņojam, ka mūsu nakts apgaismojums ir pilnīgi gatavs un darbojas kārtīgi. Tas ļaus jums apmeklēt savas noliktavas un ražošanas telpas jebkurā vakara laikā bez jebkādām problēmām.

Jauni nodalījumi:

Vasarā tika uzbūvēti un nodoti vairāk nekā 50 jauni nodalījumi, un mēs ar prieku sveicam mūsu jaunos īrniekus. Mēs turpinām pastāvīgu attīstību, it īpaši Self Storage virzienā. Šajā kontekstā mēs pievienojāmies Eiropas asociācijai Fedessa un piedalījāmies konferencē, kas bija veltīta Self Storage nozares jaunumiem un attīstībai. Tas ļāva mums iegūt daudz interesantu ideju un gatavoties pakalpojumu sniegšanas līmenim.

Teritorijas paplašināšanās:

Kā jūs, iespējams, jau esat pamanījuši, mūsu zemes rietumu daļā norit aktīva būvniecība. Līdz martam tiek plānota trīs jaunu angāru izbūve: AMBAR-2, AMBAR-3 un AMBAR-4. Šajos jaunajos angāros būs vairāk nekā 15 telpas ar platību no 70 līdz 300 kvadrātmetriem un vairāk nekā 35 Self Storage nodalījumi. Mēs arī uzstādām papildu ieiešanas vārtus (Gate-4 un Gate-5), lai nodrošinātu neierobežotu piekļuvi katram īrniekam.

Aicinājums aizvērt vārtus un slēgt slēdzenes:

Mēs lūdzam jūs vienmēr aizvērt vārtus pēc sevis, lai nodrošinātu pozitīvu iekštelpu temperatūru. Tāpat atgādinām aizvērt Yale slēdzenes un ieiešanas vārtus pēc plkst. 18:00, lai nodrošinātu teritorijas drošību.

Noteikumu un nosacījumu atgādinājums:

Lūdzu, iepazīstieties ar mūsu noteikumiem un nosacījumiem (Terms & Conditions) mūsu mājaslapā.

Jauna pakalpojuma pieejamība - piekabju īre:

Mēs arī priecājamies ziņot, ka mūsu teritorijā ir pieejams jauns pakalpojums - piekabju īre. Ja jums ir nepieciešams šāda veida pakalpojums, jūs varat apmeklēt vietni Wheelie.lv vai lejupielādēt "Wheelie Piekabes" lietotni savā mobilajā ierīcē.

Paldies, ka paliekat pie mums, un mēs vienmēr esam gatavi uzlabot mūsu pakalpojumus un pievērst uzmanību jūsu vajadzībām. Mēs ceram uz veiksmīgu sadarbību un novēlam jums veiksmīgu un komfortablu laiku mūsu teritorijā.

Ar cieņu,
AMBAR komanda
 

Esošajiem īrniekiem

Remonta darbiElektriķa pakalpojumiPieteikums traktortehnikas pakalpojumiemIekraušana/izkraušana ar traktoru 59EUR + PVN / 30 minūtes, 110EUR + PVN / 1 stunda

Pieteikums iekrāvēja pakalpojumiemIekraušana/izkraušana ar iekrāvēju 35EUR + PVN / 30 minūtes, 63EUR + PVN / 1 stunda

CitsSTARLINK interneta iestatīšanaAtrašanās vieta

 • AMBAR News Letter autumn

  Starptautiskās skolas King's College Latvia, ISL, Exupery International School

 • AMBAR News Letter autumn

  Saliena Village

 • AMBAR News Letter autumn

  VIA Jurmala Outlet Village

 • AMBAR News Letter autumn

  Jātnieku centrs Barratt Equestrian Club

 • AMBAR News Letter autumn

  10 minūtes līdz lidostai Rīga

 • AMBAR News Letter autumn

  15 minūtes līdz Rīgas centram