Priedaines Iela 19, Piņķi, Babītes pagasts,

LV-2107, Latvia

ru

Skatīt vairāk

Dark veikals

Mūsu ēka www.ambar.lv apvieno ērtu ģeogrāfisko atrašanās vietu (starp Jūrmalu un Rīgu, netālu no A5 apvedceļa) un cilvēkresursu pieejamību.

Visi mūsu Nomnieki atzīmē personāla meklēšanas vieglumu Piņķos un Jaunmārupē, kā arī mūsu ciešo sadarbību ar Babītes/Mārupes nodarbinātības centru. 

Jūsu jauno interneta veikalu Dark Store ātri vien iepazīs visi Piņķu iedzīvotāji, kā arī 1500 Latvijas turīgākās ģimenes, jo mēs atrodamies starp trim prestižākajām starptautiskajām skolām: Latvijas Starptautisko skolu, Latvijas Karalisko koledžu https://www.latvia.kingscollegeschools.org un

Exupery International School https://exupery.lv/ visas mammas un tēti ar bērniem - 2 reizes dienā viņi iet garām mūsu ēkai www.ambar.lv - tāpēc tirdzniecības centra izveide tajā pašā ēkā ir dubults ieguvums jūsu uzņēmumam.

lai izvēlētos jūsu biznesam vispiemērotākās telpas - sazinieties ar mūsu menedžeri jau šodien - jums ērtā veidā (WA, TG, e-pasts).
 

Esošajiem īrniekiem

Remonta darbiElektriķa pakalpojumiPieteikums traktortehnikas pakalpojumiemIekraušana/izkraušana ar traktoru 59EUR + PVN / 30 minūtes, 110EUR + PVN / 1 stunda

Pieteikums iekrāvēja pakalpojumiemIekraušana/izkraušana ar iekrāvēju 35EUR + PVN / 30 minūtes, 63EUR + PVN / 1 stunda

CitsSTARLINK interneta iestatīšanaAtrašanās vieta

 • Dark veikals

  Starptautiskās skolas King's College Latvia, ISL, Exupery International School

 • Dark veikals

  Saliena Village

 • Dark veikals

  VIA Jurmala Outlet Village

 • Dark veikals

  Jātnieku centrs Barratt Equestrian Club

 • Dark veikals

  10 minūtes līdz lidostai Rīga

 • Dark veikals

  15 minūtes līdz Rīgas centram